O nas

Historia
Firma TROKOS została założona w Gdowie w 1990r przez Małgorzatę i Józefa Trojańskich.
To co od początku działalności wyróżnia TROKOS to ciągły rozwój i dążenie do podnoszenia poziomu jakości obsługi.
Jest to zasługa, przede wszystkim, świetnie wyszkolonego personelu, efektywnego marketingu, a także sprawnej logistyki.

Firma Trokos oprócz obsługi małych i średnich punktów detalicznych, współpracuje także z dużymi sieciami handlowymi a także zajmuje się obsługą przetargów na dostawy artykułów spożywczych do jednostek samorządowych i instytucji pożytku publicznego.

Szeroka i  atrakcyjna oferta produktów znajdujących się w portfolio firmy, jest regularnie aktualizowana i dostosowywana do potrzeb klientów.
Grono naszych odbiorców, którymi są zarówno punkty detaliczne jak i hurtownie ogólnospożywcze, stale się powiększa. Zawdzięczamy to niewątpliwie kompetencji i rzetelności Działu Handlowego który z powagą i oddaniem traktuje wszelkie sygnały i oczekiwania rynku oraz poszczególnych Klientów.
Polaczenie wysokiej jakości oferowanych produktów, z atrakcyjną ceną oraz efektywnym systemem obsługi płatności to główne źródła satysfakcji naszych Klientów.

Dzięki zaangażowaniu pracowników magazynu i logistyki wspieranemu przez bogate i ciągle unowocześniane zaplecze techniczno-transportowe Klienci TROKOS mogą być zawsze pewni, że zamówiony towar dotrze do nich na czas.

Aktualnie TROKOS jest jednym z wiodących dystrybutorów w branży spożywczej, zaopatrując placówki handlowe na terenie województw; małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Nasza wizja
Wartością nadrzędną jaka przyświeca naszym działaniom jest ciągły rozwój i dążenie do doskonałości w dziedzinie handlu artykułami spożywczymi.
W ciągu wielu lat działalności zbudowaliśmy mocną pozycję w branży handlu hurtowego jako firma solidna, ambitna a także przyjazna klientom.
Staramy się podejmować nowe wyzwania zawsze z optymizmem patrząc w przyszłość.

Chcemy być wśród najlepszych, dlatego w swojej działalności staramy się samym sobie stawiać wysoko poprzeczkę co znajduje odzwierciedlenie w podejmowanych przez nas wyzwaniach biznesowych

Ludzie
Na sukces każdej firmy składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych są pracownicy. Firma TROKOS to przede wszystkich zespól nieprzypadkowych osób, które każdego dnia z pełnym zaangażowaniem realizują powierzone obowiązki. Wszyscy pracownicy naszej firmy mają jasno określone zakresy odpowiedzialności i z pasją wypełniają powierzone obowiązki.

Zespół Przedstawicieli handlowych, z entuzjazmem i z poczuciem odpowiedzialności realizuje misję dostarczania Klientom obsługi na możliwie najwyższym poziomie dbając jednocześnie o odpowiedni serwis i satysfakcję ze współpracy. Jest to możliwe dzięki regularnym szkoleniom i warsztatom służącym systematycznemu podnoszeniu kompetencji naszych pracowników.
Dział obsługi klienta, codziennie, służy pomocą i jest gotowy do odpowiedzi na każde pytanie i potrzebę. Służy temu zbiór standardów i procedur obowiązujących w TROKOS. Nasi klienci mają pewność że każda zgłaszana przez nich sprawa, trafia bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej i zostaje załatwiona w możliwie najkrótszym czasie
Pracownicy działu magazyn i logistyka, przez całą dobę dbają o porządek w asortymencie oraz o to by zamówiony towar był najwyższej jakości i zawsze docierał na czas do klienta.

To w dużej mierze dzięki swoim pracownikom i ich zaangażowaniu, firma TROKOS może poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami będącymi zwieńczeniem podejmowanych wysiłków.

Dostawcy
Firma TROKOS posiada w ofercie szeroką gamę produktów spożywczych wiodących producentów.
Szczególną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych produktów. Aby mieć pewność że nasi Klienci zawsze otrzymują towar najwyższej jakości stosujemy system kontroli w którym poddajemy wieloetapowemu monitoringowi drogę jaką przechodzi każdy produkt od momentu zamówienia u Producenta aż do dostawy do odbiorcy docelowego.
Regularnie wykonywane audyty przestrzeni magazynowej oraz kontrola efektywności i wydajności logistyki, pozwalają nam na bieżąco eliminować mogące się pojawić zagrożenia i.

Jasno sprecyzowane kryteria jakościowe i zasady współpracy z naszymi Dostawcami pozwalają nam na odpowiednie planowanie procesu przyjmowania dostaw i realizacji zamówień dla naszych Klientów.
Staramy się na bieżąco optymalizować ten proces do czego przyczynia się wysoka jakość urządzeń z których korzystamy i regularnie odnawiana flota samochodów dostawczych które znajdują się w naszym posiadaniu.

Eksport
Jednym z zadań jakie przed sobą stawiamy jest nawiązanie współpracy z firmami zagranicznymi. W tym celu przygotowaliśmy strategię skierowaną na wieloetapową współpracę z przedsiębiorcami min.: na Słowacji, Ukrainie i w Czechach. Dzięki wymianie doświadczeń z zagranicą, regularnie poprawiamy jakość naszej oferty na czym korzysta także rynek rodzimy. Zależy nam by marka TROKOS oznaczała dla Państwa niezmiennie wysoką jakość, profesjonalną obsługę i była synonimem solidności i rzetelności.

Nagrody i wyróżnienia
W trakcie wieloletniej działalności, otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia za które szczerze dziękujemy i które stanowią dla nas dodatkową motywację aby stawać się coraz lepszymi.

 • MARKA WŁASNA

   

 • DOSTAWCY

   

 • NAGRODY
  I WYRÓŻNIENIA

   

 • INFORMACJE PRAWNE