Do smaku

Do smaku

Wiadomo nie od dziś, iż mięso ryb posiada wyjątkowe zalety żywieniowe, z uwagi na obecność niezbędnych w naszej diecie składników. Tuńczyk, choć jest gatunkiem drapieżnym z pewnością zadomowił się w niejednej kuchni, gdzie znalazł miejsce nie tylko jako dodatek, ale również jako składnik dań głównych. Tuńczyk FARMARE stanowi niezwykłą kompozycję najwyższej jakości mięsa oraz niezwykłego smaku. Co więcej, puszkuje się go jedynie z domieszką dobrej oliwy z oliwek oraz szczyptą soli morskiej. Produkt jest smaczny sam w sobie i można go traktować jako pełnowartościowe i pożywne danie. Stanowi także doskonały składnik wielu pysznych potraw. Tuńczyk jest bowiem niezbędnym składnikiem zdrowej i zrównoważonej diety.

 


Kapusta kiszona ma wiele właściwości zdrowotnych, a przy tym niewiele kalorii. Pozytywnie wpływa na układ pokarmowy, stymuluje układ odpornościowy, obniża poziom cholesterolu we krwi, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca a także poprawia stan skóry. Ogórki kiszone to przysmak, który lubi większość z nas. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do obiadu lub podkreślą smak kanapki. Kapusta i ogórki kiszone FARMARE zawierają wszelkie niezbędne składniki odżywcze i uzupełniające. Ich niezaprzeczalne walory smakowe zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

 


Ocet spirytusowy stanowi produkt, bez którego tradycyjna, polska kuchnia nie może się obyć. Ocet FARMARE to doskonały jakościowo produkt, używany jako dodatek do różnego rodzaju dań mięsnych, a także do tworzenia domowych przetworów (ogórków konserwowych, lub grzybków).

 


Naturalne, tłoczone soki jabłkowe to bogactwo witamin (zwłaszcza witamy C), których na próżno szukać w produktach z koncentratu. O właściwościach zdrowotnych tego owocu mówi się już od dawna , a wyraz tego znajduje się w angielskim powiedzeniu: „An apple a day keeps the doctor away” (Jedz codziennie jedno jabłko i lekarza widuj rzadko). Jesteśmy przekonani, że nasze soki tłoczone sprostają nawet najbardziej wyszukanym podniebieniom..