Do gotowania

Do gotowania

Pyszne, aromatyczne pomidory FARMARE dojrzałe w słońcu Południa, obraliśmy ze skórki i zamknęliśmy w puszcze. Dlatego można cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Podobnie jak świeże pomidory nadają się do zup, sosów, makaronów, pizzy, leczo, sałatek, zapiekanek i wielu innych dań. Pomidory FARMARE są wygodną alternatywą dla świeżych pomidorów zarówno w sezonie jak i poza nim.


Ryż biały długoziarnisty jest najpopularniejszym gatunkiem ryżu na świecie. Jest produktem lekkostrawnym i niskokalorycznym. Posiada wyraźny smak i doskonale współgra z wieloma produktami, co umożliwia przygotowanie oryginalnych potraw. Jest idealny do sałatek, potraw mięsnych i jako dodatek do jarzyn. Ze względu na krótki czas przyrządzania nie traci walorów smakowych i odżywczych. Długoziarnisty biały ryż FARMARE to produkt ceniony za smak i walory odżywcze. Doskonale sprawdza się w codziennej, tradycyjnej kuchni, jak i w kulinarnych eksperymentach.


Dla Włochów makaron to prawdziwa świętość, a receptura według której jest przygotowywany, w wielu rodzinach stanowi tajemnicę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dobrze ugotowany makaron, podany ze zdrowym, lekkim sosem, w żaden sposób nie zaszkodzi naszej sylwetce. Mało tego! Dzięki niemu możemy dostarczyć naszemu organizmowi wiele cennych składników odżywczych. Makaron FARMARE walcowany 4-Jajeczny, produkowany jest w oparciu o sprawdzoną recepturę z najwyżej jakości mąki i jaj, co gwarantuje doskonały smak a także naturalny kolor oraz aromat. Ponadto, jest źródłem witamin B1 i B3 – odpowiedzialnych za poprawę pamięci i wspomaganie układu nerwowego – a także witaminy PP, która poprawia metabolizm oraz stan włosów i paznokci.