Kontakt

„TROKOS” Sp. J.
Małgorzata Trojańska
Józef Trojański

32-420 Gdów
ul. Krakowska 409

NIP 683-14-74-815
KRS 0000051973
Nr rachunku: 50 1240 2294 1111 0010 6852 6617

Skontaktuj się z nami

tel.: 12 251 43 70
12 251 47 70

Numery wewnętrzne:
13 – biuro,
14 – księgowość,
15 – Dział Obsługi Klienta,
18 – Dział Handlowy

fax: (12) 251 54 06

@: biuro@trokos.eu

Dział Handlowy- Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem

Piotr Kosela
tel. 660 492 028
piotr.kosela@trokos.eu

Dominika Podulka
tel. 694 442 864
dominika.podulka@trokos.eu

Jarosław Rybka
tel. 784 976 115
jarek.rybka@trokos.eu

Sylwia Kopera
tel. 697 100 221
sylwia.kopera@trokos.eu

Krzysztof Cygan
tel. 516 159 047
krzysztof.cygan@trokos.eu

Jacek Mordarski
tel. 795 546 121
jacek.mordarski@trokos.eu

Bogusław Kuśmierkiewicz
tel. 795 546 122
boguslaw.kusmierkiewicz@trokos.eu

Łukasz Król
tel. 795 546 120
lukasz.krol@trokos.eu

Andrzej Giza
tel. 694 442 863
andrzej.giza@trokos.eu

Robert Studziński
tel. 604 131 600
robert.studzinski@trokos.eu

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonu, poczty e-mail, czy w tradycyjnej formie listownej, przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, itp. dane te wykorzystujemy w celach kontaktowych do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania. Informujemy, że Administratorem przekazanych nam danych osobowych jest Firma Handlowa TROKOS Spółka Jawna Małgorzata Trojańska, Józef Trojański z siedzibą w Gdowie (32-420), a w sprawach Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z nami na adres e-mail: biuro@trokos.eu Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przetwarzane przez nas zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone i będą przez nas przechowywane przez okres uzasadniony interesem Administratora lub przepisami prawa. Dodatkowe informacje na temat przetwarzania przez nas danych osobowych możesz znaleźć w Polityce Prywatności.